DlaHodowcow.pl - skp dla hodowców gołębi pocztowych

Wróć do poprzedniej strony...

Nasi hodowcy


Data dodania (ostatniej modyfikacji): 24.11.2013

        Czołowy rodzinny tandem tak w Sekcji Mława I jak i w Oddziale Mława. Aron i Wojciech Kocięccy systematycznie plasują się na czołowych miejscach tak oddziałowych list konkursowych jak i kategoriach lotowych.


Data dodania (ostatniej modyfikacji): 24.11.2013

       Mistrz sezonu lotowego 2013 w Sekcji Mława II kol. Wojciech Łaciński sięgał po trofea także na poziomie mławskiego Oddziału.


Data dodania (ostatniej modyfikacji): 24.11.2013

      O udanym sezonie lotowym 2013 może mówić kol. Tomasz Dobrołęcki. W tegorocznej rywalizacji jego pupile wykazywały się czołowymi lokatami na listach tak sekcyjnych jak i oddziałowych. Funkcjonuje w strukturach organizacyjnych Sekcji Mława I.

 


Data dodania (ostatniej modyfikacji): 10.12.2012

Kol. Wojciech Skolimowski wielokrotny mistrz Oddziału Mława. Zreszony w strukturach organizacyjnych Sekcji Mława 1. Członek Zarządu Oddziału Mława.

Hodowla kol. Wociecha Skolimowskiego należy do najbardziej stabilnych i prężnych nie tylko w mławskim Oddziale ale także w Okręgu Ciechanów. Przez szereg sezonów kol. Skolimowski sięgał po najbardziej znaczące osiągnięcia w różnych kategoriach lotowych.


Data dodania (ostatniej modyfikacji): 10.12.2012

Kol. Piotr Ławickinależy do grona najbardzij utytułowanych hodowców w ciechanowskim Okręgu. Po zaszczytne tytuły sięgał także na poziomie Rejonu i Regionu.

Zszeszony w strukturach organizacyjnych Sekcji Żuromin należącej niegdyś do Oddziału Mława. Obecnie, po powstaniu Oddziału Działdowsko-Lidzbarsko-Żuromińskiego pełni w nim funkcję wiceprezesa ds. organizacji lotów.


Data dodania (ostatniej modyfikacji): 12.11.2012

Do najbardziej znaczących w Oddziale Mława zaliczana

jest hodowla kol. Roberta Berestowskiego, zrzeszonego

w strukturach Sekcji Mława 2.

Rok 2012 był dla hodowcy także udanym.

Jego gołębie sięgnęły po najwyższe trofeum na dystansie maratońskim oraz w rywalizacji GMP. Zdobyły także wicemistrzostwo w kategorii C oraz wicemistrzostwo w kategorii A.

Ten sam tytuł wywalczyły gołębie we współzawodnictwie olimpijskim.

 


Data dodania (ostatniej modyfikacji): 12.11.2012

Cenne sukcesy w Oddziale Mława są udziałem Michała i Jana Markiewiczów. Skupieni w strukturach organizacyjnych Sekcji Strzegowo z powodzeniem rywalizują na wszystkich dystansach.  Ich gołębie systematycznie plasują sie na czołowych miejscach list konkursowych.

Rok 2012 przyniósł im wicemistrzostwo Oddziału Mława w rywalizacji gołębi rocznych, zespołu lotników oraz współzawodnictwie olimpijskim.


Ostatnio dodano wyniki dla lotu:
Choszczno
z dnia 19.09.2021


Reklama

70. Ogólnopolska Wystawa Gołębi Pocztowych